MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Barometer 5004527
nr 500 4527
Barometer
Lenght: ()
mahogny, intarsia, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 750
Monday December 10 2007
at 17:22:20
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
- Thema-auction