ART / Lithographs / Litograph 8474001
nr 847 4001
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
John-Erik Franzén (b. 1942), 217/300, signerad 2008, sheet: 52x61, löst blad.
LITOGRAPH (F), John-Erik Franzén (f. 1942), 217/300, signerad 2008, bladets mått: 52x61
Condition: löst blad
700
SEK 1300
Monday September 16 2013
at 18:19:24
350 kr
1.000 kr
900 kr
1.200 kr
- Thema-auction
Sep 16
Read more about Grafik
John-Erik Franzén
Read more about John-Erik Franzén