FURNITURE / Tables / Sideboard 13636810
nr 1363 6810
SIDEBOARD
1950s, teak, lådor. Length: 71, width: 28 cm, height: 60 cm, wear.
1950-tal, teak, lådor. Längd: 71, djup: 28 cm, höjd: 60 cm
Condition: slitage
SEK 300
Monday November 30 2020
at 20:21:28
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
250 kr