MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 6082075
nr 608 2075
ORIENTAL RUG
190x140, wear, damages.
orientalisk, Semi-antik Hamadan, 190x140
Condition: slitage, skador
300
SEK 550
Monday November 2 2009
at 17:13:55
500 kr
400 kr
500 kr