ART / Lithographs / Litograph in colors 7907143
nr 790 7143
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), 13/450, face, subject size: 25 x 30 ca,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Bengt Lindström (1925-2008), 13/450, Ansikte, motivets mått: 25 x 30 ca
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
800
SEK 500
Monday November 12 2012
at 19:20:42
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström