GLASS & CERAMICS / Ceramics / Imari 4545597
nr 454 5597
Imari
Lenght: ()
Lockurna + vas, höjd: ca 25 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 200
Monday February 19 2007
at 16:00:00
16/2 22:54:50
150 kr
17/2 21:14:17
Imariporslin