GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 10716682

nr 1071 6682

CHARGER

Ett pairs, Blåvitt kompaniporslin, längd: 36 cm, slitage, nagg.

Ett par, Blåvitt kompaniporslin, längd: 36 cm

Condition: slitage, nagg

1500

SEK 700

Monday November 28 2016
at 18:47:08