WATCHES & CLOCKS / Wristwatches / Pocket watch 5906612
nr 590 6612
POCKET WATCH
with key, 19th century, wear, damages.
med nyckel, 1800-tal
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday July 13 2009
at 17:56:10