ART / Lithographs / Litograph in colors 15989259
nr 1598 9259
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Bengt Böckman (1926-2014), Sweden. Människor vid husfasad. Signed, numbered 104/175, dated -74. Litograph in colors, bildmått 47x58 cm, outer dimensions including frame: 62x70 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Människor vid husfasad. Signerad, numrerad 104/175, daterad -74. Färglitografi, bildmått 47x58 cm, yttermått inklusive ram: 62x70 cm
SEK 100
Monday February 19 2024
at 20:32:00
18/2 13:00:42
Bengt Böckman
Read more about Bengt Böckman