MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 14577104
nr 1457 7104
GUN
+ bayonet, old, Inkomplett. Length: 55-127, wear, damages.
+ bajonett, modell äldre, Inkomplett. Längd: 55-127
Condition: slitage, skador
800
SEK 500
Monday Mars 28 2022
at 18:04:53
28/3 09:44:19