MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 14577104

nr 1457 7104

GUN

+ bayonet, old, Inkomplett. Length: 55-127, wear, damages.

+ bajonett, modell äldre, Inkomplett. Längd: 55-127

Condition: slitage, skador

800

SEK 500

Monday Mars 28 2022
at 18:04:53

28/3 09:44:19 1      Vinnande bud