ART / Oil paintings / Oil painting 11933222
nr 1193 3222
OIL PAINTING
unidentified artist. Träd vid mur. Signerad Yngve, dated -53. Oil on panel, 40x32 cm,
Oidentifierad konstnär. Träd vid mur. Signerad Yngve, daterad -53. Olja på pannå, 40x32 cm
SEK 150
Monday July 16 2018
at 18:43:41
13/7 00:15:33
100 kr
16/7 18:35:15