SILVER & METAL / Silver / Tray 11944321
nr 1194 4321
TRAY
late 19th century, Silver on Copper, Ryska stämplar. Length: 74,
Sent 1800-tal, Silver on Copper, Ryska stämplar. Längd: 74
1000
SEK 1300
Monday July 30 2018
at 19:25:58
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.200 kr (Robot)