MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11288152
nr 1128 8152
Byrå
sengustaviansk stil, med stenskiva, längd: 61 cm, djup: 34 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 september 2017
kl 20:14:47
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr