FURNITURE / Tables / Table 12598006
nr 1259 8006
TABLE
Josef Frank, Svenskt Tenn, Sweden, mahogany, No 1073, etagebord med låda. Length: 48d. 100, height: 55 cm, wear, damages.
Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, mahogny, No 1073, etagebord med låda. Bredd: 48d. 100, höjd: 55 cm
Condition: slitage, skador
3000
SEK 4200
Monday June 3 2019
at 18:45:32
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
3.200 kr
3.800 kr
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
4.000 kr