GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skålar 3033051
nr 303 3051
Skålar
Lenght: ()
2 st, GUstafsberg studio, 1950-tal, 1 med nagg
600
SEK 900
Monday Mars 8 2004
at 16:00:00
650 kr
350 kr
450 kr
650 kr
800 kr
750 kr
850 kr
850 kr