LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 6627030

nr 662 7030

CANDELABRAS

one pair, Swedish Empire, late 19th century, proveniens, Hans von Cohn, Villa Solbakken, Skodsborg, Brons / Marmor, height: 72,

Ett par, Empire, Sent 1800-tal, proveniens Hans von Cohn, Villa Solbakken, Skodsborg, Brons / Marmor, höjd: 72

Condition: nagg

15000

SEK 12000

Monday October 18 2010
at 16:00:00

18/10 15:58:32 1      Vinnande bud