LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 6627030
nr 662 7030
CANDELABRAS
one pair, Swedish Empire, late 19th century, proveniens, Hans von Cohn, Villa Solbakken, Skodsborg, Brons / Marmor, height: 72,
Ett par, Empire, Sent 1800-tal, proveniens Hans von Cohn, Villa Solbakken, Skodsborg, Brons / Marmor, höjd: 72
Condition: nagg
15000
SEK 12000
Monday October 18 2010
at 16:00:00
18/10 15:58:32