MISCELLANEOUS / Rugs / Ensi 6434001
nr 643 4001
Ensi
early 20th century, Yomut, 147x153, even partly heavier wear, a damage.
Tidigt 1900-tal, Yomut, 147x153
Condition: jämnt ställvis hårdare slitage, skada
2500
SEK 4500
Monday May 31 2010
at 16:00:01
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.500 kr
hidden*
- Thema-auction