FURNITURE / Sofas / Panelsoffa 17454404

nr 1745 4404

Panelsoffa

1940s, klädd med Josef Frank-tyg "Himalaya", Svenskt Tenn, Sweden. Length: 162 cm, stains, wear, damages.

1940-tal, klädd med Josef Frank-tyg "Himalaya", Firma Svenskt Tenn. Längd: 162 cm

Condition: fläckar, slitage, skador

800

SEK 1100

Monday December 1 2025
at 19:22:49

Firma Svenskt Tenn