LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Lampetter 3956172
nr 395 6172
Lampetter
Lenght: ()
1 par, Gustaviansk stil, höjd: 31 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 600
Monday February 6 2006
at 16:00:00
300 kr
550 kr
Den Gustavianska stilen