ART / Oil paintings / Oil painting 12455567
nr 1245 5567
OIL PAINTING
Bror Elvin Persson. Signerad "Gorthe", skånemotiv. Oil on canvas, 40x77,
Bror Elvin Persson, Signerad "Gorthe", skånemotiv. Olja på duk, 40x77
600
SEK 300
Monday April 1 2019
at 18:18:30
31/3 15:23:39