ART / Sculptures and works of art / Wall relief sculpture 12916549

nr 1291 6549

WALL RELIEF SCULPTURE

Åke Lagerborg, Sweden. "Kommande ur". Trä och metall. Signed, dated 1978. Diameter: 16 cm,

Åke Lagerborg, Sverige. "Kommande ur". Trä och metall. Signerad, daterad 1978. Diameter: 16 cm

Yes

600

SEK 300

Monday November 25 2019
at 19:53:02

25/11 18:40:50 1      Vinnande bud
25/11 18:46:29 1      justering av budtak