BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 4264068
nr 426 4068
Ljusstake
Mexico, glaserad keramik, höjd: 57 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 september 2006
100 kr
200 kr
200 kr