ART / Lithographs / Litographs in colors 11536264
nr 1153 6264
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
2 pcs. Ulf Greder (b. 1949), Sweden. Numrerade och signerad, subject: 50x60,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Numrerade och signerad, motivet: 50x60
Ulf Greder, born 1949 in Stockholm, Swedish painter.
800
SEK 800
Monday December 18 2017
at 20:04:17
700 kr