KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17297091

nr 1729 7091

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad GB, daterad -60, fjällandskap. Olja på duk 64x99 cm, yttermått inklusive ram: 78x113 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 oktober 2025
kl 19:05:45