KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309021
nr 1730 9021
Oidentifierad konstnär. Signerad e Gert, Interiör. Olja på duk, 62x71 cm, yttermått inklusive ram: 83x92 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:09:56
100 kr
800 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr