ART / Lithographs / Litograph in colors 15816555
nr 1581 6555
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Jan Stenvinkel (1933-1989), Sweden. Lund och Luna. Signerad och numbered 10/125, litograph in colors, Image dimensions: 54x76 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Lund och Luna. Signerad och numrerad 10/125, Färglitografi, bildmått: 54x76 cm, oramad
600
SEK 300
Monday November 27 2023
at 20:47:11
27/11 20:42:11
Jan Stenvinkel
Read more about Jan Stenvinkel