KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645365
nr 1264 5365
Michael Schrammel, Ishockey. Signerad, daterad -71. Olja på duk, 73x92
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:18:39
250 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr