ART / Lithographs / Litograph in colors 9131525
nr 913 1525
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Joakim Allgulander (b. 1965), Mirror, 150/240, bladets mått: 42x61,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Joakim Allgulander (f. 1965), Mirror, 150/240, bladets mått: 42x61
2000
SEK 500
Monday September 22 2014
at 19:27:54
300 kr
400 kr
500 kr
Joakim Allgulander
Read more about Joakim Allgulander