ART / Oil paintings / Oil painting 13789035

nr 1378 9035

Per Ã…kered

(f. 1924), Sverige

Pär Åkered, Sträckande fåglar. Signed. Oil on canvas, 30x100, yttermått inklusive ram: 47x117 cm,

OIL PAINTING, Sträckande fåglar. Signerad. Olja på duk, 30x100, yttermått inklusive ram: 47x117 cm

Per Ã…kered, Swedish painter born 1924.

Yes

SEK 900

Monday February 15 2021
at 18:29:52

  • Artist/Designer

Per Ã…kered

Read more about Per Ã…kered