KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9851359

nr 985 1359

Akvarell

Rune Olsson, strand, signerad, -88, motivet: 26x30

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 oktober 2015
kl 20:15:32

30/9 21:07:42 1      300 kr
2/10 15:30:44 2      Vinnande bud

Rörstrand