GLASS & CERAMICS / Glass / Salt cellar 10291340

nr 1029 1340

SALT CELLAR

cut glass, 1 par+ 2 pcs. 1800-talets första hälft, length: 10 cm, smånagg.

kristall, 1 par+ 2 st. 1800-talets första hälft, längd: 10 cm

Condition: smånagg

600

SEK 450

Monday April 4 2016
at 20:25:59

2/4 20:22:50 1      400 kr
4/4 17:56:43 2      Vinnande bud

Halvkristall