LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 10402523
nr 1040 2523
FLOOR LAMP
Trä, Carl Malmsten, kompletterad, slitage, skador.
Trä, Carl Malmsten, kompletterad
Condition: slitage, skador
800
SEK 100
Monday May 30 2016
at 18:31:00
28/5 17:47:29