SILVER & METAL / Silver / Slev 3978235
nr 397 8235
Slev
Lenght: ()
Silver, 1800-tal
300
SEK 300
Monday February 20 2006
at 16:00:00
20/2 15:01:16
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver