KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10526280

nr 1052 6280

Olof Hellström

(f. 1923), Sverige

Akvarell, Olof Hellström (f. 1923), Musikanter, signerad, 22x34

Olof Hellström, svensk målare, tecknare och skulptör född 1923.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 augusti 2016
kl 18:09:31

28/8 16:00:47 1      300 kr
29/8 18:04:31 2      Vinnande bud

Olof Hellström

Läs mer om Olof Hellström