KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13375009

nr 1337 5009

Örjan Sätre

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Modell. Signerad, daterad 2000. Bladets mått: 15x19,5

Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:31:39

Örjan Sätre

Läs mer om Ã–rjan Sätre