ART / Lithographs / Litograph in colors 11965070
nr 1196 5070
LITOGRAPH IN COLORS
Sigvard Olsson (b. 1936). Signed, numbered 101/250. Subject: : 71x41,
Sigvard Olsson (f. 1936), Signerad, numrerad 101/250. Motivet: : 71x41
SEK 100
Monday August 13 2018
at 18:21:06
13/8 14:40:24