KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086106

nr 1608 6106

Fred Andersson

(1921-1990), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -56, Stilleben. Olja på duk, 65x81 cm, yttermått inklusive ram: 76x92 cm

Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:13:44

Fred Andersson

Läs mer om Fred Andersson