GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 14556077

nr 1455 6077

DISH

3+ 2 pcs, China, 16-22 cm. Diameter: 16-22, 5 cm, wear, damages.

3+ 2 st, Kina, 16-22 cm. Diameter: 16-22,5 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 600

Monday Mars 21 2022
at 18:32:45