ART / Lithographs / Litograph in colors 16229036
nr 1622 9036
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Camilla Pyk (b. 1966), Sweden. Signed, numbered 51/195. Litograph in colors, dated bildmått: 37x32 cm, outer dimensions including frame: 59x49,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 51/195. Färglitografi, daterad bildmått: 37x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm
800
SEK 600
Monday May 27 2024
at 20:55:10
24/5 13:09:03
500 kr
26/5 19:25:31
Camilla Pyk
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Read more about Camilla Pyk