ART / Lithographs / Litographs 7931401
nr 793 1401
LITOGRAPHS (F)
3 pcs, Jan Ed, byggnader, signed, subject size: 22x26,
3 st, Jan Ed, byggnader, signerade, motivets mått: 22x26
600
SEK 450
Monday November 26 2012
at 17:50:00
100 kr
400 kr
200 kr