ART / Lithographs / Portfolio 8548635
nr 854 8635
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
med 4 st, litographs in colors, Bert Håge Häverö (f, 1932), the Stockholm archipelago, numrerade och signerade, subject size: 37x47,
PORTFOLIO, med 4 st, färglitografier, Bert Håge Häverö (f, 1932), Stockholms skärgård, numrerade och signerade, motivets mått: 37x47
Bert Håge Häverö, Swedish painter, born 1932, dead 2014.
2000
SEK 2800
Monday October 21 2013
at 20:38:03
1.200 kr
1.900 kr
1.800 kr
2.600 kr
2.600 kr
Bert Håge Häverö
Read more about Bert Håge Häverö