KONST / Litografier / Färglitografi 12422084
nr 1242 2084
Färglitografi
Erik Olson, 253/310. Signerad, daterad 1967, bladets mått: 50x65
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:42:31
16/3 14:27:48
700 kr
17/3 12:35:36
18 mar