MÖBLER / Bord / Skrivbord 12213478

nr 1221 3478

Skrivbord

rokokostil, mässingsdekor, intarsia. Längd: 92 cm. Djup: 66cm. Höjd: 78-98 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:18:42