KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292079
nr 1629 2079
Norma Cecconi. Signerad, daterad -80, "barn vid sjön". Olja på duk: 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 28x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:28:32
17/6 18:10:28
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer