MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivbord 6732747
nr 673 2747
Skrivbord
MED SCHATULLDEL, Senempire, Mahogny, längd: 104, djup: 104H. 82-127
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 13 december 2010
13/12 09:07:25
13/12 14:52:19
Senempiren