FURNITURE / Sofas / Canapé 15124234
nr 1512 4234
Josef Frank
(1885-1967), Österrike
late 19th century, klädsel: 'Anakreon', Josef Frank (1885-1967), Austria. Length: 155 cm, stains, wear.
CANAPÉ, sent 1800-tal, klädsel: "Anakreon", Längd: 155 cm
Condition: fläckar, bruksslitage
Josef Frank, arkitekt and formgivare born 1885, dead 1967.
3000
SEK 2600
Monday December 19 2022
at 20:45:40
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr (Robot)
2.400 kr