KONST / Litografier / Färglitografi 13746220
nr 1374 6220
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, PT, "lifterskan", bladets mått: 64x90cm, oramat löst blad
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:55:41
25/1 07:41:07
100 kr
25/1 18:58:28
Anders Appelqvist
Läs mer om Anders Appelqvist