ART / Lithographs / Litograph in colors 10201428
nr 1020 1428
LITOGRAPH IN COLORS
2 pcs, Örjan Wickström, sheet: 34x29,
2 st, Örjan Wickström, bladets mått: 34x29
600
SEK 100
Monday February 22 2016
at 18:32:13
21/2 22:35:09