GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 8459300
nr 845 9300
PLATES
6 parts, China, Dia18-20, wear, damages.
6 st, Kina, Dia18-20
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday September 9 2013
at 20:15:44
9/9 09:28:29