MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 8805666
nr 880 5666
CARPET
bukhara, 129 x 174, wear, damages.
Bochara, 129 x 174
Condition: slitage, skador
300
SEK 250
Monday Mars 10 2014
at 18:05:09
100 kr
150 kr
200 kr